Наш інтернет магазин пропонує наступні варіанти доставки:

 • Самовивіз з нашого магазину "PRO cosmetix", вул. Фединця, 4 — безкоштовно
 • «Новою поштою» по Україні — згідно з тарифами перевізника. Вартість доставки сплачує покупець

 

Оплата замовлень самовивізом можлива:

 • Сервісом онлайн оплат LiqPay. Сервіс приймає всі види банковських карток VISA, MASTERCARD. А також доступні оплати APPLE PAY та G Pay
 • Готівкою в магазині

 

Оплата замовлень, які відправляються Новою Поштою можлива:

 • Сервісом онлайн оплат LiqPay. Сервіс приймає всі види банковських карток VISA, MASTERCARD. А також доступні оплати APPLE PAY та G Pay
 • Готівкою або карткою при отриманні замовлення на Новій Пошті. В такому разі покупець сплачує комісію за переказ грошей НП, яка складає 2% від суми переказу +20 грн

 


 

 

 

Обмін і повернення

Згідно Закону України " Про захист прав споживачів " №1023-XII від 12.05.1991, парфумно-косметичні товари входять до переліку не продовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. При отриманні замовлення уважно оглядайте товар в присутності кур'єра, або представника служби доставки. Якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, поверніть замовлення кур'єру, або через службу доставки не розкриваючи упаковку товару, ми обов'язково його замінимо. Претензії щодо зовнішнього вигляду товару приймаються тільки в момент доставки.

Згідно Закону України " Про захист прав споживачів ", Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольняє його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний їм за призначенням.

Товари, що не можуть бути повернені:

Як і в будь-якому правилі, в непростій справі повернення товару є винятки. Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 " Про реалізацію окремих положень Закону України " Про захист прав споживачів " затверджено Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню). Крім продовольчих товарів, лікарських препаратів і засобів, предметів санітарної гігієни, в цьому переліку представлений повний список непродовольчих товарів, що не повертаються". До них відносяться:

 • - парфумно-косметичні вироби;
 • - зубні щітки;
 • - гребінці і масажні щітки;
 • - товари в аерозольній упаковці;
 • - інструменти для манікюру і педикюру;

та інші, не пов'язані з асортиментом нашого інтернет-магазину.

У зв'язку з цим, просимо Вас відповідально оформляти замовлення, будучи впевненими в найменуванні товару , мати чітку інформацію щодо виробника товару. Також переконайтесь будь-ласка, чоловічі чи жіночі парфуми або косметику Ви обрали, та якого об’єму, щоб уникнути помилкового замовлення. У разі помилки з боку продавця товар буде замінений на правильний, або буде здійснено повернення коштів, згідно заяви від покупця протягом трьох днів з моменту отримання замовлення.

У всіх інших випадках, куплений товар належної якості, не підлягає поверненню або обміну.

Увага! У разі автоматичного повернення сплаченного онлайн замовлення, по причині закінчення терміну зберігання (7 днів), і лише у разі неявки отримувача - кошти повертаються платнику із вирахуванням всіх поштових (за тарифами НП) та пакувальних (40 грн) витрат та на замовлення, після отримання замовлення інтернет магазином та ретельної перевірки посилки на можливі пошкодження з боку перевізника. Ця норма не поширюється на замовлення, сплачені "оплатою частинами".

 

У разі відмови від сплаченого замовлення після візиту отримувача на пошту - кошти не повертаються (див. перший абзац "Згідно Закону України " Про захист прав споживачів " №1023-XII від 12.05.1991, парфумно-косметичні товари входять до переліку не продовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну."). Посилка може бути відправлена отримувачу повторно, якщо той сплатить поштові витрати за першу доставку й повернення. В іншому випадку перевізник віддає посилку на утилізацію.